• {IMAGE_ALT}
  Jem z głową, żyję zdrowo
 • {IMAGE_ALT}
  Jem z głową, żyję zdrowo
 • {IMAGE_ALT}
  Jem z głową, żyję zdrowo
 • {IMAGE_ALT}
  Jem z głową, żyję zdrowoKim jesteśmy

Centrum Dietetyki Żywienia i Zdrowia jest pierwszym takim miejscem w Trójmieście, działającym nieprzerwanie od 10 lat, w którym mogą Państwo skorzystać z kompetentnego, zgodnego z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia poradnictwa żywieniowego i dietetycznego. Bazujemy tylko na sprawdzonych metodach zgodnych z aktualną wiedzą i zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.Agata Szczerkowska - Malinowska
Dietetyk, Psycholog. Dodatkowo absolwentka studiów podyplomowych w zakresie dietetyki i poradnictwa dietetycznego i żywieniowego w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.

Telefon: +48 605 654 734

Odchudzanie to nie koniec świata to początek lepszego, nowego życia! A że wymaga trochę pracy... z tym sobie poradzimy!Michał Malinowski
Dietetyk. Psycholog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu SWPS w Sopocie, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Telefon: +48 601 673 292

Często powtarzam, że ten kto rezygnuje w połowie drogi nigdy nie dociera do mety. Staram się zawsze pomagać w osiągnięciu założonego, ambitnego celu, bo wiem, że nie jest to łatwe.


Profesjonalna analiza składu ciała

Skład ciała analizujemy przy pomocy dwóch metod...
Dowiedz się więcej